Vladimir Egorovich Makovski

(Ryssland, 1846-1920)
Vladimir Egorovich Makovski
(Ryssland, 1846-1920)

VLADIMIR EGOROVICH MAKOVSKI, GOD DAG!

Sign. 1919. Akvarell 28,5x20 cm.

Владимир Егорович Маковский. Добрый день! 1919. Б., акв., 28,5x20 см.

Klubbat pris
3 800
43 054
3 964
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (29 bud)
22 maj 2017 18:28
3 800 EUR
22 maj 2017 18:28
3 700 EUR
22 maj 2017 18:28
3 600 EUR
22 maj 2017 18:27
3 500 EUR
22 maj 2017 18:27
3 500 EUR
22 maj 2017 18:27
3 400 EUR
22 maj 2017 18:27
3 300 EUR
22 maj 2017 18:27
3 200 EUR
22 maj 2017 18:27
3 100 EUR
22 maj 2017 18:27
3 000 EUR
22 maj 2017 18:27
2 900 EUR
22 maj 2017 18:27
2 800 EUR
22 maj 2017 18:27
2 700 EUR
22 maj 2017 18:26
2 600 EUR
22 maj 2017 18:26
2 500 EUR
22 maj 2017 18:18
2 400 EUR
22 maj 2017 17:48
2 300 EUR
22 maj 2017 17:48
2 200 EUR
22 maj 2017 17:48
2 200 EUR
22 maj 2017 16:27
2 100 EUR
18 maj 2017 9:21
2 000 EUR
18 maj 2017 9:21
2 000 EUR
17 maj 2017 9:55
1 900 EUR
13 maj 2017 10:53
1 850 EUR
12 maj 2017 14:57
1 800 EUR
12 maj 2017 14:57
1 750 EUR
12 maj 2017 11:25
1 700 EUR
11 maj 2017 21:39
400 EUR
11 maj 2017 18:18
100 EUR