SPEGEL, gustaviansk 1700-talets slut

Bronserad och förgylld. höjd 140 cm, bredd 57 cm.

Anlupet glas. Senare bronsering.

Klubbat pris
840
9 635
879
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (5 bud)
23 maj 2017 19:04
840 EUR
23 maj 2017 19:04
820 EUR
23 maj 2017 15:28
800 EUR
12 maj 2017 9:17
150 EUR
11 maj 2017 19:43
30 EUR