Thorsten Waenerberg

(Finland, 1846-1917)
Thorsten Waenerberg
(Finland, 1846-1917)

THORSTEN WAENERBERG, HOGLAND.

Sign. 12/7 1873. Olja på duk 35x54,5 cm.

Konstnär

Klubbat pris
2 100
23 898
2 229
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Budhistorik (16 bud)
22 maj 2017 17:06
2 100 EUR
22 maj 2017 17:06
2 001 EUR
22 maj 2017 17:06
2 000 EUR
22 maj 2017 17:06
1 950 EUR
22 maj 2017 12:27
1 900 EUR
9
22 maj 2017 5:33
1 850 EUR
22 maj 2017 5:33
1 850 EUR
9
21 maj 2017 18:05
1 750 EUR
8
19 maj 2017 16:47
1 700 EUR
18 maj 2017 21:06
1 200 EUR
16 maj 2017 5:11
1 100 EUR
13 maj 2017 23:46
1 000 EUR
13 maj 2017 9:35
900 EUR
12 maj 2017 22:19
800 EUR
11 maj 2017 21:20
520 EUR
11 maj 2017 16:37
500 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

825. Gösta Adrian-Nilsson, “Kvällspromenad i gatlyktans sken”.
Utropspris
150 000 - 175 000 SEK
Budhistorik
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
135 000

ditt bud
Aktuellt bud:
150 000 SEK