Madeleine Pyk – en samling F769

Matti Karppanen

(Finland, 1873-1953)
Matti Karppanen
(Finland, 1873-1953)

MATTI KARPPANEN, FÅGEL MOTIV.

Sign. 1952. Olja på duk 52x45 cm.

Klubbat pris
1 500
15 795
1 722
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (19 bud)
23 maj 2017 20:25
1 500 EUR
23 maj 2017 20:25
1 500 EUR
23 maj 2017 20:25
1 450 EUR
23 maj 2017 20:24
1 400 EUR
23 maj 2017 20:24
1 350 EUR
23 maj 2017 20:24
1 300 EUR
23 maj 2017 20:22
1 250 EUR
23 maj 2017 20:22
1 200 EUR
23 maj 2017 20:22
1 150 EUR
23 maj 2017 20:22
1 100 EUR
23 maj 2017 20:21
1 070 EUR
23 maj 2017 20:21
1 020 EUR
23 maj 2017 20:21
980 EUR
23 maj 2017 20:21
960 EUR
23 maj 2017 20:21
940 EUR
23 maj 2017 20:17
920 EUR
12 maj 2017 8:11
900 EUR
11 maj 2017 23:19
300 EUR
11 maj 2017 16:41
100 EUR