SKÅL, silver, Carl Savary, St:Petersburg 1830

Invändigt förgylld. Storlek 19,5x19,5 cm. Vikt 474 g.

Smärre slitage.

Klubbat pris
970
11 126
1 015
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (13 bud)
23 maj 2017 15:28
970 EUR
23 maj 2017 15:28
950 EUR
22 maj 2017 19:10
920 EUR
20 maj 2017 10:32
900 EUR
20 maj 2017 10:28
870 EUR
20 maj 2017 10:28
850 EUR
20 maj 2017 0:07
821 EUR
20 maj 2017 0:07
801 EUR
20 maj 2017 0:07
720 EUR
20 maj 2017 0:07
700 EUR
19 maj 2017 13:20
520 EUR
15 maj 2017 15:36
500 EUR
11 maj 2017 11:40
450 EUR