SKÅL, silver, Christian Velch, St:Petersburg 1820-tal.

Diameter 17 cm, vikt 428 g.

Smärre slitage.

Klubbat pris
730
7 694
835
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (12 bud)
22 maj 2017 15:57
730 EUR
22 maj 2017 15:57
710 EUR
22 maj 2017 14:56
670 EUR
22 maj 2017 14:56
650 EUR
21 maj 2017 22:45
620 EUR
21 maj 2017 22:45
600 EUR
20 maj 2017 10:34
570 EUR
20 maj 2017 10:34
550 EUR
19 maj 2017 2:14
420 EUR
13 maj 2017 23:25
400 EUR
13 maj 2017 23:25
400 EUR
11 maj 2017 11:31
350 EUR