TAKKRONA, Frankrike, 1800-talets slut.

För åtta ljus, förgylld brons, skål patinerad brons. Höjd ca 100 cm, bredd 72 cm.

Slitage.

700
8 029
733
Utropspris
1 200 - 1 600 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
21 maj 2017 8:38
700 EUR
11 maj 2017 21:02
600 EUR
11 maj 2017 19:24
200 EUR