Woldemar Toppelius

(Finland, 1858-1933)
Woldemar Toppelius
(Finland, 1858-1933)

WOLDEMAR TOPPELIUS, HAVSMOTIV.

Sign. Olja på duk 54x40 cm.

Klubbat pris
860
9 864
900
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (24 bud)
22 maj 2017 20:06
860 EUR
22 maj 2017 20:06
840 EUR
22 maj 2017 20:06
830 EUR
22 maj 2017 20:05
820 EUR
22 maj 2017 20:05
800 EUR
22 maj 2017 20:05
760 EUR
22 maj 2017 20:05
740 EUR
22 maj 2017 20:05
720 EUR
22 maj 2017 20:05
700 EUR
22 maj 2017 20:04
680 EUR
22 maj 2017 20:04
660 EUR
22 maj 2017 20:04
640 EUR
22 maj 2017 20:04
620 EUR
22 maj 2017 20:03
600 EUR
22 maj 2017 20:03
581 EUR
22 maj 2017 20:03
561 EUR
22 maj 2017 20:03
541 EUR
22 maj 2017 19:58
521 EUR
22 maj 2017 19:58
501 EUR
22 maj 2017 15:32
500 EUR
22 maj 2017 14:07
445 EUR
21 maj 2017 14:56
401 EUR
18 maj 2017 21:13
320 EUR
11 maj 2017 20:15
300 EUR