LJUSSTAKAR, ett par, silver, sannolikt Neapel, Italien, 1780-90-tal.

Höjd 28 cm. Vikt ca 940 g.

Stämplarna med slitage.

1 721
19 740
1 801
Utropspris
2 200 - 2 400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (13 bud)
22 maj 2017 20:21
1 721 EUR
22 maj 2017 20:18
1 671 EUR
22 maj 2017 20:15
1 621 EUR
22 maj 2017 20:12
1 571 EUR
22 maj 2017 20:09
1 521 EUR
22 maj 2017 20:06
1 471 EUR
22 maj 2017 20:05
1 421 EUR
22 maj 2017 20:05
1 371 EUR
22 maj 2017 20:04
1 321 EUR
22 maj 2017 20:04
1 271 EUR
20 maj 2017 18:35
1 221 EUR
19 maj 2017 16:43
600 EUR
17 maj 2017 7:52
300 EUR