920154

AKSELI GALLEN-KALLELA

"NAKEN MODELL".

Sign. 1894. Olja på duk 53x65 cm.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 40 000 - 45 000 EUR

    Slutpris

    36 700
    EUR
    375 316 SEK
    42 916 USD

    Budhistorik (21 bud)
    Acceptpris på 30 000 EUR uppnåddes