920154

AKSELI GALLEN-KALLELA

"NAKEN MODELL".

Sign. 1894. Olja på duk 53x65 cm.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 40 000 - 45 000 EUR

    Slutpris

    36 700
    EUR
    350 079 SEK
    44 010 USD

    Budhistorik (21 bud)
    10A22 maj 17:4936700EUR
    1122 maj 17:4936500EUR
    10A22 maj 17:4735200EUR
    Acceptpris på 30 000 EUR uppnåddes