920315

ELIN DANIELSON-GAMBOGI

FRÅN KUSTEN VID LIVORNO.

Sign. Olja på duk, 52x102 cm.

"I Italienskt ljus", Didrichsen kostmuseum 2007. "Färg lever!" Halosenniemi 2008.
Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - B200

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 60 000 - 80 000 EUR

    40 500
    EUR
    398 042 SEK
    49 704 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (11 bud)