Erik Creutziger

(Finland, Född 1982)
Erik Creutziger
(Finland, Född 1982)

ERIK CREUTZIGER, "SKARVAR".

A tergo sign. 2011. Olja på duk 160x110 cm.

Konstakademins galleri, Helsingfors 2011.

Klubbat pris
1 000
11 330
1 043
Utropspris
1 400 - 1 800 EUR
Budhistorik (14 bud)
10 okt 2017 18:55
1 000 EUR
10 okt 2017 18:55
900 EUR
10 okt 2017 18:55
850 EUR
10 okt 2017 18:54
800 EUR
10 okt 2017 18:54
750 EUR
10 okt 2017 18:53
700 EUR
10 okt 2017 18:53
600 EUR
10 okt 2017 18:53
500 EUR
10 okt 2017 17:59
350 EUR
10 okt 2017 16:59
320 EUR
9 okt 2017 20:28
220 EUR
4 okt 2017 12:09
200 EUR
2 okt 2017 18:30
120 EUR
28 sep 2017 20:02
100 EUR