Canal Cheong-Jagerroos

(Kina, Född 1968)
Canal Cheong-Jagerroos
(Kina, Född 1968)

CANAL CHEONG-JAGERROOS, "LADY IN SILVER".

Sign. -08. Olja på duk 60x60 cm.

Klubbat pris
1 000
11 330
1 043
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (19 bud)
10 okt 2017 18:53
1 000 EUR
10 okt 2017 18:53
980 EUR
10 okt 2017 18:52
920 EUR
10 okt 2017 18:52
900 EUR
10 okt 2017 18:50
880 EUR
10 okt 2017 18:49
860 EUR
10 okt 2017 18:49
850 EUR
10 okt 2017 18:47
720 EUR
10 okt 2017 18:47
700 EUR
10 okt 2017 18:46
625 EUR
10 okt 2017 18:43
605 EUR
10 okt 2017 18:43
600 EUR
10 okt 2017 18:42
525 EUR
10 okt 2017 18:42
505 EUR
10 okt 2017 18:33
470 EUR
10 okt 2017 18:33
450 EUR
10 okt 2017 9:37
400 EUR
10 okt 2017 7:02
200 EUR
8 okt 2017 16:10
150 EUR