Teemu Saukkonen

(Finland, Född 1954)
Teemu Saukkonen
(Finland, Född 1954)

TEEMU SAUKKONEN, KOMPOSITION.

Sign. -94. Olja på duk 60x50 cm.

Klubbat pris
400
4 588
419
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (5 bud)
7 okt 2017 13:19
400 EUR
7 okt 2017 13:19
350 EUR
7 okt 2017 13:19
300 EUR
1 okt 2017 19:04
220 EUR
28 sep 2017 9:13
200 EUR