910677

ENRICO GARFF

"EGYPT LIGHT".

Sign. Olja på duk 100x80 cm.

Utförd 1989.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - R200
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358-400 464576
laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 - 3 000 EUR

    300
    EUR
    2 994 SEK
    352 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    2 9 okt 18:26300EUR
    1 2 okt 19:04100EUR