941678

PASI TAMMI

UTAN TITEL.

A tergo sign. 2001. Olja på duk 95x90 cm.

"I Drömmarnas rike", Tikanojas konsthem 2004.
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 - 2 000 EUR

    Slutpris

    2 101
    EUR
    22 085 SEK
    2 460 USD

    Budhistorik (18 bud)
    Acceptpris på 1 000 EUR uppnåddes