941678

PASI TAMMI

UTAN TITEL.

A tergo sign. 2001. Olja på duk 95x90 cm.

"I Drömmarnas rike", Tikanojas konsthem 2004.
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358-400 464576
laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 - 2 000 EUR

    Slutpris

    2 101
    EUR
    20 219 SEK
    2 478 USD

    Budhistorik (18 bud)
    9A10 okt 19:102101EUR
    610 okt 19:102001EUR
    910 okt 19:071934EUR
    Acceptpris på 1 000 EUR uppnåddes