Pasi Tammi

(Finland, Född 1971)
Pasi Tammi
(Finland, Född 1971)

PASI TAMMI, UTAN TITEL.

A tergo sign. 2001. Olja på duk 95x90 cm.

"I Drömmarnas rike", Tikanojas konsthem 2004.

Klubbat pris
2 101
23 363
2 217
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (18 bud)
9
10 okt 2017 19:10
2 101 EUR
10 okt 2017 19:10
2 001 EUR
9
10 okt 2017 19:07
1 934 EUR
10 okt 2017 19:07
1 884 EUR
9
10 okt 2017 19:05
1 662 EUR
10 okt 2017 19:05
1 612 EUR
9
10 okt 2017 18:59
1 251 EUR
8
10 okt 2017 18:59
1 201 EUR
8
10 okt 2017 18:24
1 050 EUR
7 okt 2017 11:16
1 000 EUR
3 okt 2017 18:18
680 EUR
3 okt 2017 15:45
660 EUR
2 okt 2017 20:23
640 EUR
1 okt 2017 10:54
620 EUR
29 sep 2017 18:39
600 EUR
28 sep 2017 15:18
500 EUR
28 sep 2017 10:48
400 EUR
28 sep 2017 9:22
200 EUR