946900

HANNU VÄISÄNEN

"PROFET".

A tergo sign. 2012. Olja på duk 92x73 cm.

Galerie Forsblom 2012.
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 - 3 000 EUR

    Slutpris

    1 500
    EUR
    15 632 SEK
    1 745 USD

    Budhistorik (7 bud)
    Acceptpris på 1 500 EUR uppnåddes