Madeleine Pyk – en samling F769

Tiina Torkkeli

(Finland, Född 1969)
Tiina Torkkeli
(Finland, Född 1969)

TIINA TORKKELI, "VÄNTAN PÅ VÅR".

Sign. 2015. Svetsat stål, bredd 54 cm.

Proveniens

Galleria Sculptor.

Intyg medföljer.

Klubbat pris
350
3 686
402
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (7 bud)
10 okt 2017 18:20
350 EUR
10 okt 2017 16:24
320 EUR
2 okt 2017 20:20
300 EUR
30 sep 2017 11:37
260 EUR
29 sep 2017 20:10
200 EUR
29 sep 2017 11:57
110 EUR
28 sep 2017 10:43
100 EUR