950703

TIINA ELINA NURMINEN

"BABY BLUE".

A tergo sign. Olja på pannå 122x124 cm.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - R200
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358-400 464576
laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 800 - 2 200 EUR

    500
    EUR
    4 811 SEK
    589 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (7 bud)
    710 okt 17:59500EUR
    610 okt 11:41160EUR
    5 8 okt 20:10150EUR