955312

MARI RANTANEN

"A WAY OUT".

A tergo sign. -88. Olja på duk 145x145 cm.

Proveniens
Köpt av Tomas Nordanstad på Galleri Nordanstad och Skarstedt ca 1989 - 1990.
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 - 3 500 EUR

    Slutpris

    3 100
    EUR
    30 722 SEK
    3 884 USD

    Budhistorik (20 bud)
    Acceptpris på 1 800 EUR uppnåddes