Sari Tenni

(Finland, Född 1974)
Sari Tenni
(Finland, Född 1974)

SARI TENNI, "BECKHAM".

Sign. 2003. Olja på duk 35x35 cm.

Klubbat pris
480
5 438
501
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (10 bud)
9 okt 2017 23:40
480 EUR
9 okt 2017 23:40
460 EUR
9 okt 2017 23:40
440 EUR
9 okt 2017 23:40
420 EUR
9 okt 2017 20:26
360 EUR
9 okt 2017 20:26
340 EUR
3 okt 2017 19:26
320 EUR
2 okt 2017 6:52
200 EUR
1 okt 2017 18:25
150 EUR
1 okt 2017 13:39
30 EUR