Madeleine Pyk – en samling F769

Matti Kujasalo

(Finland, Född 1946)
Matti Kujasalo
(Finland, Född 1946)

MATTI KUJASALO, UTAN TITEL.

A tergo sign. -91. Olja på duk, uppfodrad på pannå, 5 delar, á 150x30 cm.

Klubbat pris
8 200
86 428
9 384
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Budhistorik (14 bud)
8
10 okt 2017 18:01
8 200 EUR
10 okt 2017 18:01
8 000 EUR
10 okt 2017 12:37
7 400 EUR
10 okt 2017 12:37
7 200 EUR
10 okt 2017 9:14
6 700 EUR
10 okt 2017 9:14
6 500 EUR
5 okt 2017 19:10
5 200 EUR
5 okt 2017 19:10
5 000 EUR
2 okt 2017 14:52
4 800 EUR
1 okt 2017 18:52
1 161 EUR
29 sep 2017 10:30
1 111 EUR
28 sep 2017 22:31
575 EUR
28 sep 2017 18:59
555 EUR
28 sep 2017 9:18
300 EUR