960761

MATTI KUJASALO

UTAN TITEL.

A tergo sign. -91. Olja på duk, uppfodrad på pannå, 5 delar, á 150x30 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 - 8 000 EUR

    Slutpris

    8 200
    EUR
    85 104 SEK
    9 395 USD

    Budhistorik (14 bud)
    Acceptpris på 4 800 EUR uppnåddes