Heikki Orvola

(Finland, Född 1943)
Heikki Orvola
(Finland, Född 1943)

HEIKKI ORVOLA, bägare, 2 st, signerade Heikki Orvola, Nuutajärvi Notsjö.

Klar samt svart filigranglas. Höjd 17-18,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
410
4 645
428
Utropspris
200 - 400 EUR
Budhistorik (20 bud)
10 okt 2017 18:51
410 EUR
10 okt 2017 18:50
390 EUR
10 okt 2017 18:49
370 EUR
10 okt 2017 18:49
350 EUR
10 okt 2017 18:49
340 EUR
10 okt 2017 18:49
320 EUR
10 okt 2017 18:49
300 EUR
10 okt 2017 18:48
280 EUR
10 okt 2017 18:48
260 EUR
10 okt 2017 18:45
180 EUR
10 okt 2017 16:29
170 EUR
10 okt 2017 16:15
160 EUR
10 okt 2017 15:04
150 EUR
10 okt 2017 14:54
140 EUR
9 okt 2017 11:36
130 EUR
8 okt 2017 19:01
120 EUR
7 okt 2017 13:06
110 EUR
1 okt 2017 14:32
100 EUR
29 sep 2017 21:30
40 EUR
29 sep 2017 9:34
30 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

240. Joakim Ojanen, Utan titel.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
16 000 SEK