Jani Hänninen

(Finland, Född 1974)
Jani Hänninen
(Finland, Född 1974)

JANI HÄNNINEN, "FUCK HEAD".

A tergo sign. 2002. Olja på duk 92x81 cm.

Klubbat pris
2 700
30 429
2 818
Utropspris
1 400 - 1 600 EUR
Budhistorik (28 bud)
10 okt 2017 18:59
2 700 EUR
10 okt 2017 18:58
2 600 EUR
10 okt 2017 16:24
2 500 EUR
10 okt 2017 16:24
2 500 EUR
10 okt 2017 16:21
2 400 EUR
10 okt 2017 16:21
2 300 EUR
10 okt 2017 16:21
2 200 EUR
10 okt 2017 16:21
2 100 EUR
10 okt 2017 16:21
2 000 EUR
10 okt 2017 16:20
1 650 EUR
10 okt 2017 16:20
1 600 EUR
10 okt 2017 16:19
1 450 EUR
10 okt 2017 16:19
1 400 EUR
10 okt 2017 16:18
1 300 EUR
10 okt 2017 16:18
1 250 EUR
9 okt 2017 19:07
1 150 EUR
9 okt 2017 19:07
1 100 EUR
9 okt 2017 19:05
1 050 EUR
9 okt 2017 19:05
1 000 EUR
9 okt 2017 19:05
980 EUR
9 okt 2017 19:05
960 EUR
9 okt 2017 19:04
940 EUR
9 okt 2017 19:04
920 EUR
5 okt 2017 8:30
900 EUR
2 okt 2017 18:35
700 EUR
28 sep 2017 17:47
550 EUR
28 sep 2017 17:07
300 EUR
28 sep 2017 16:53
100 EUR