Teemu Korpela

(Finland, Född 1980)
Teemu Korpela
(Finland, Född 1980)

TEEMU KORPELA, "HÄRDAS I".

A tergo sign. 2008. Olja på duk 135x100 cm.

Klubbat pris
1 900
21 413
1 983
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (16 bud)
10 okt 2017 18:09
1 900 EUR
10 okt 2017 18:09
1 850 EUR
10 okt 2017 18:08
1 800 EUR
10 okt 2017 18:07
1 750 EUR
10 okt 2017 18:07
1 700 EUR
10 okt 2017 18:07
1 650 EUR
10 okt 2017 18:05
1 600 EUR
10 okt 2017 17:46
1 550 EUR
10 okt 2017 17:46
1 500 EUR
10 okt 2017 17:46
1 500 EUR
10 okt 2017 17:44
1 450 EUR
10 okt 2017 15:33
1 400 EUR
6 okt 2017 18:37
1 300 EUR
3 okt 2017 18:13
1 100 EUR
29 sep 2017 18:44
1 001 EUR
28 sep 2017 21:32
100 EUR