888328

RAFAEL WARDI

"TVÅ KVINNOR".

Sign. Olja på duk 77.5x100 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 8 000 - 12 000 EUR

    Slutpris

    31 200
    EUR
    309 210 SEK
    39 093 USD

    Budhistorik (60 bud)
    Acceptpris på 6 400 EUR uppnåddes