888328

RAFAEL WARDI

"TVÅ KVINNOR".

Sign. Olja på duk 77.5x100 cm.

Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 8 000 - 12 000 EUR

    Slutpris

    31 200
    EUR
    309 510 SEK
    36 792 USD

    Budhistorik (60 bud)
    511 nov 20:0331200EUR
    7A11 nov 20:0331000EUR
    711 nov 11:0230200EUR
    Acceptpris på 6 400 EUR uppnåddes