896187

TIMO SARPANEVA

GLASSKULPTUR. Sign. Timo Sarpaneva, Studio Pino Signoretto, Murano 2000.

Blåst, handformad och slipad. Höjd 57 cm, bredd 35 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius
Specialist Design

anna.rosenius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 16 000 - 18 000 EUR

    7 700
    EUR
    76 311 SEK
    9 647 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)