936113

SIGRID SCHAUMAN, TRÄD.

Sign. Olja på pannå 35x28 cm.

Utförd ca 1963.

Amos Andersson 16.5-16.6 1968; Prins Eugens Waldemarsudde; Åbo Konstmuseum 26.5-1.9 2002.
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 500 - 3 500 EUR

    Slutpris

    18 000
    EUR
    185 974 SEK
    21 210 USD

    Budhistorik (18 bud)
    Acceptpris på 2 000 EUR uppnåddes