Madeleine Pyk – en samling F769

Max Pechstein

(Tyskland, 1881-1955)
Max Pechstein
(Tyskland, 1881-1955)

HERMANN MAX PECHSTEIN, "RUSSISCHES BALLETT III".

Sign. Etsning och akvatint 32x27 cm.

Ej examinerad ur ram.

1 001
10 551
1 146
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
14 nov 2017 12:52
1 001 EUR
14 nov 2017 11:58
500 EUR
13 nov 2017 21:09
300 EUR
6 nov 2017 22:18
250 EUR
2 nov 2017 19:52
50 EUR