Max Salmi

(Finland, 1931-1995)
Max Salmi
(Finland, 1931-1995)

MAX SALMI, "3 VESTALER"

Sign. Olja på masonit 50x40 cm.

Konstnär

Klubbat pris
1 300
14 729
1 356
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (22 bud)
14 nov 2017 20:24
1 300 EUR
14 nov 2017 20:24
1 250 EUR
14 nov 2017 20:21
1 100 EUR
14 nov 2017 20:21
1 050 EUR
14 nov 2017 20:05
960 EUR
14 nov 2017 20:00
940 EUR
14 nov 2017 19:46
920 EUR
14 nov 2017 19:46
900 EUR
14 nov 2017 19:35
880 EUR
14 nov 2017 19:01
860 EUR
14 nov 2017 18:58
840 EUR
11 nov 2017 8:08
820 EUR
11 nov 2017 8:07
800 EUR
11 nov 2017 8:07
790 EUR
10 nov 2017 17:12
770 EUR
10 nov 2017 17:12
750 EUR
10 nov 2017 8:25
720 EUR
10 nov 2017 8:24
700 EUR
10 nov 2017 8:24
700 EUR
4 nov 2017 20:36
620 EUR
2 nov 2017 15:32
600 EUR
2 nov 2017 15:07
500 EUR