Mauritz Karström

(Sverige, 1962-2005)
Mauritz Karström
(Sverige, 1962-2005)

MAURITZ KARSTRÖM, "FREADOM".

A tergo sign. 2000. Olja på duk 50x65 cm.

Klubbat pris
1 950
22 094
2 034
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (32 bud)
11
14 nov 2017 19:41
1 950 EUR
8
14 nov 2017 19:41
1 900 EUR
11
14 nov 2017 19:40
1 850 EUR
8
14 nov 2017 19:40
1 800 EUR
11
14 nov 2017 19:40
1 750 EUR
8
14 nov 2017 19:39
1 700 EUR
11
14 nov 2017 19:38
1 650 EUR
10
12 nov 2017 18:11
1 600 EUR
9
6 nov 2017 23:31
1 550 EUR
8
6 nov 2017 23:31
1 500 EUR
9
6 nov 2017 23:31
1 500 EUR
8
5 nov 2017 21:18
1 450 EUR
5 nov 2017 17:23
1 400 EUR
5 nov 2017 17:23
1 360 EUR
5 nov 2017 16:47
1 250 EUR
5 nov 2017 16:47
1 200 EUR
5 nov 2017 0:10
990 EUR
5 nov 2017 0:10
970 EUR
5 nov 2017 0:08
950 EUR
5 nov 2017 0:08
930 EUR
5 nov 2017 0:07
910 EUR
5 nov 2017 0:07
890 EUR
4 nov 2017 23:51
870 EUR
4 nov 2017 23:51
850 EUR
4 nov 2017 23:51
830 EUR
4 nov 2017 23:51
810 EUR
3 nov 2017 20:20
790 EUR
3 nov 2017 20:20
770 EUR
3 nov 2017 19:41
750 EUR
3 nov 2017 19:39
730 EUR
3 nov 2017 7:19
700 EUR
2 nov 2017 23:49
500 EUR