959081

MAURITZ KARSTRÖM

"FREADOM".

A tergo sign. 2000. Olja på duk 50x65 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358-400 464576
laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 000 EUR

    Slutpris

    1 950
    EUR
    19 344 SEK
    2 299 USD

    Budhistorik (32 bud)
    1114 nov 19:411950EUR
    814 nov 19:411900EUR
    11A14 nov 19:401850EUR
    Acceptpris på 700 EUR uppnåddes