959394

MAX SALMI

"GLAD NARR".

A tergo sign.- 73. Olja på masonit 51x49 cm.

Placering
Stora Robertsgatan 12
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358-400 464576
laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 800 - 1 000 EUR

    Slutpris

    1 110
    EUR
    11 011 SEK
    1 308 USD

    Budhistorik (25 bud)
    7A14 nov 20:471110EUR
    614 nov 20:471060EUR
    7A14 nov 20:441010EUR
    Acceptpris på 640 EUR uppnåddes