Max Salmi

(Finland, 1931-1995)
Max Salmi
(Finland, 1931-1995)

MAX SALMI, "GLAD NARR".

A tergo sign.- 73. Olja på masonit 51x49 cm.

Konstnär

Klubbat pris
1 110
12 510
1 158
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (25 bud)
14 nov 2017 20:47
1 110 EUR
14 nov 2017 20:47
1 060 EUR
14 nov 2017 20:44
1 010 EUR
14 nov 2017 20:44
990 EUR
14 nov 2017 20:42
970 EUR
14 nov 2017 20:41
950 EUR
14 nov 2017 20:41
930 EUR
14 nov 2017 20:41
910 EUR
14 nov 2017 20:40
890 EUR
14 nov 2017 20:40
870 EUR
14 nov 2017 20:39
850 EUR
14 nov 2017 20:39
830 EUR
14 nov 2017 20:38
810 EUR
14 nov 2017 20:36
790 EUR
14 nov 2017 20:36
770 EUR
14 nov 2017 20:35
750 EUR
14 nov 2017 20:35
746 EUR
14 nov 2017 19:55
726 EUR
14 nov 2017 18:52
706 EUR
14 nov 2017 18:52
700 EUR
4 nov 2017 20:38
686 EUR
4 nov 2017 20:38
666 EUR
3 nov 2017 13:50
640 EUR
2 nov 2017 15:32
600 EUR
2 nov 2017 15:09
500 EUR