961030

HELENA TYNELL

VAS, "Norrsken", signerad Helena Tynell, Riihimäen Lasi Oy.

Flerfärgad slipad kristall. Höjd 28 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konditionsrapport

Sitage. Repor undertill.

Placering
Stora Robertsgatan 12

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius
Specialist Design

+358 40 1284 977
anna.rosenius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 000 - 1 200 EUR

    Slutpris

    2 650
    EUR
    26 288 SEK
    3 124 USD

    Budhistorik (32 bud)
    714 nov 20:282650EUR
    2A14 nov 20:282550EUR
    214 nov 19:072450EUR