961030

HELENA TYNELL, VAS, "Norrsken", signerad Helena Tynell, Riihimäen Lasi Oy.

Flerfärgad slipad kristall. Höjd 28 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konditionsrapport

Sitage. Repor undertill.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Rosenius

    Anna Rosenius
    Specialist Design

    anna.rosenius@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 000 - 1 200 EUR

    Slutpris

    2 650
    EUR
    27 239 SEK
    3 005 USD

    Budhistorik (32 bud)