Veikko Marttinen

(Finland, 1917-2003)
Veikko Marttinen
(Finland, 1917-2003)

VEIKKO MARTTINEN, "PÄRLA I ÖRAT".

Sign. Olja på duk 81x60 cm.

Klubbat pris
1 850
20 961
1 930
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
14 nov 2017 19:43
1 850 EUR
9 nov 2017 21:55
1 800 EUR
7 nov 2017 16:05
1 700 EUR
5 nov 2017 21:04
1 605 EUR
4 nov 2017 20:34
1 555 EUR
3 nov 2017 13:47
1 444 EUR
2 nov 2017 16:23
1 300 EUR