973070

ENRICO BAJ

"PETITE FAMILLE".

Kollage. Sign. Blandteknik 50x61.5 cm.

Utförd 1965.

Proveniens
Galerie Pierre, Stockholm.
Galleria Schwarz, Milano.
Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 800 - 1 200 EUR

    Slutpris

    9 400
    EUR
    93 249 SEK
    11 084 USD

    Budhistorik (76 bud)
    5A14 nov 19:179400EUR
    914 nov 19:179200EUR
    5A14 nov 19:139000EUR
    Acceptpris på 600 EUR uppnåddes