SERVERINGSVAGN, 1940-tal.

SERVERINGSVAGN, 1940-tal.

Betsad plywood samt massiv björk. Inramad bordsyta med underliggande hyllplan av spjälor. Trähjul. Längd 104 cm, bredd 53 cm, total höjd 59 cm.

Ställvis omfattande slitage och skador.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
610
6 911
636
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
8
13 nov 2017 17:28
610 EUR
11 nov 2017 17:12
590 EUR
11 nov 2017 13:02
570 EUR
11 nov 2017 7:03
550 EUR
10 nov 2017 21:18
520 EUR
7 nov 2017 7:14
500 EUR
5 nov 2017 23:44
480 EUR
5 nov 2017 23:04
460 EUR
5 nov 2017 8:23
440 EUR
4 nov 2017 20:15
420 EUR
3 nov 2017 18:30
380 EUR
2 nov 2017 22:56
320 EUR
2 nov 2017 15:22
300 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

422. Christo & Jeanne-Claude, "Orange Store Front, Project".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK