Leena Luostarinen

(Finland, 1949-2013)
Leena Luostarinen
(Finland, 1949-2013)

LEENA LUOSTARINEN, "SNAKES IN THE PARADISE".

Sign. -85. Olja på duk 192x110 cm.

Lahtis konstmuseum 2007, Mellersta Finlands museum, Jyväskylä 2011.

Klubbat pris
12 000
135 960
12 519
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
Budhistorik (12 bud)
10
14 nov 2017 19:12
12 000 EUR
9
14 nov 2017 19:11
11 400 EUR
8
14 nov 2017 18:41
10 800 EUR
9
14 nov 2017 18:01
10 600 EUR
8
14 nov 2017 10:30
10 400 EUR
12 nov 2017 14:15
10 000 EUR
9 nov 2017 11:23
2 300 EUR
5 nov 2017 17:20
2 200 EUR
2 nov 2017 23:46
2 100 EUR
2 nov 2017 18:27
2 000 EUR
2 nov 2017 16:12
1 500 EUR
2 nov 2017 13:50
30 EUR