976904

ALPO JAAKOLA

"VANDRARE".

Sign. -69. Olja på duk 95.5x61 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358-400 464576
laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 - 2 500 EUR

    Slutpris

    3 400
    EUR
    33 728 SEK
    4 009 USD

    Budhistorik (28 bud)
    614 nov 19:383400EUR
    514 nov 19:373300EUR
    6A14 nov 19:373200EUR
    Acceptpris på 1 500 EUR uppnåddes