980062

GÖRAN HONGELL, skål, signerad, G.H Karhula -46.

Grön slipad kristall. Höjd 18 cm. Bredd 20 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konditionsrapport

Åldersrelaterad slitage och märken. Gravyr.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Rosenius

    Anna Rosenius
    Specialist Design

    anna.rosenius@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 400 - 600 EUR

    Slutpris

    350
    EUR
    3 598 SEK
    397 USD

    Budhistorik (31 bud)