980062

GÖRAN HONGELL

Skål, signerad, G.H Karhula -46.

Grön slipad kristall. Höjd 18 cm. Bredd 20 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Konditionsrapport

Åldersrelaterad slitage och märken. Gravyr.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius
Specialist Design

+358 40 1284 977
anna.rosenius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 400 - 600 EUR

    Slutpris

    350
    EUR
    3 472 SEK
    412 USD

    Budhistorik (31 bud)
    314 nov 20:41350EUR
    614 nov 20:40330EUR
    314 nov 20:37310EUR