980186

ANITRA LUCANDER

MUSIKSTUND.

Sign. Olja på duk 130x97 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Lindfors

Johanna Lindfors
Specialist, konst.

johanna.lindfors@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 7 000 - 8 000 EUR

    3 000
    EUR
    30 996 SEK
    3 535 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (3 bud)
    3 8 apr 18:243000EUR
    2 5 apr 20:452000EUR
    1 5 apr 20:1440EUR