980186

ANITRA LUCANDER

MUSIKSTUND.

Sign. Olja på duk 130x97 cm.

Placering
Stora Robertsgatan 12
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358-400 464576
laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 10 000 - 15 000 EUR

    6 600
    EUR
    65 473 SEK
    7 782 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (6 bud)
    514 nov 20:086600EUR
    314 nov 18:106400EUR
    413 nov 10:485200EUR