982648

EINARI WEHMAS

"VY FRÅN PARIS".

Sign. 1951. Olja på duk, 65x55 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Lindfors

Johanna Lindfors
Specialist, konst

040 5608084
johanna.lindfors@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 000 - 1 500 EUR

    Slutpris

    900
    EUR
    8 928 SEK
    1 061 USD

    Budhistorik (16 bud)
    5A14 nov 19:40900EUR
    414 nov 19:40880EUR
    514 nov 19:39860EUR
    Acceptpris på 700 EUR uppnåddes