827992

SANTERI SALOKIVI

SKEPPET PAMIR.

Sign. -36. Olja på duk 81x115 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Placering
Stora Robertsgatan 12

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 - 8 000 EUR

    Slutpris

    4 900
    EUR
    48 917 SEK
    5 754 USD

    Budhistorik (4 bud)
    4 2 dec 16:144900EUR
    Acceptpris på 4 900 EUR uppnåddes
    3 1 dec 12:131500EUR
    230 nov 17:201111EUR