827992

SANTERI SALOKIVI

SKEPPET PAMIR.

Sign. -36. Olja på duk 81x115 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 6 000 - 8 000 EUR

    Slutpris

    4 900
    EUR
    51 230 SEK
    5 578 USD

    Budhistorik (4 bud)
    Acceptpris på 4 900 EUR uppnåddes