Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

SANTERI SALOKIVI, SKEPPET PAMIR.

Sign. -36. Olja på duk 81x115 cm.

Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12 efter avslutad auktion.

Klubbat pris
4 900
55 223
5 113
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Budhistorik (4 bud)
2 dec 2017 16:14
4 900 EUR
1 dec 2017 12:13
1 500 EUR
30 nov 2017 17:20
1 111 EUR
30 nov 2017 13:23
30 EUR