SPEGEL, Ryssland 1800-talets början, Alexander I:s tid

Höjd 180 cm, leveys 80 cm.

Renoverad. Torrsprickor.

Proveniens

Alberga gård avbildad i bok

500
5 635
522
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
12 dec 2017 16:58
500 EUR
12 dec 2017 16:57
450 EUR
4 dec 2017 18:08
420 EUR
2 dec 2017 8:08
200 EUR