KARMSTOLAR ETT PAR, Ryssland 1800-talets första hälft, Nikolai I

Mahogny fanerade med sabelben. Rygghöjd 95 cm, bred 58 cm, Sitthöjd 46 cm.

Nagg.

Klubbat pris
820
8 643
938
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (12 bud)
8
11 dec 2017 16:48
820 EUR
10 dec 2017 19:19
800 EUR
10 dec 2017 16:31
700 EUR
10 dec 2017 9:09
600 EUR
9 dec 2017 10:16
550 EUR
7 dec 2017 18:05
520 EUR
7 dec 2017 14:10
500 EUR
5 dec 2017 11:24
450 EUR
4 dec 2017 12:05
400 EUR
1 dec 2017 20:04
270 EUR
1 dec 2017 5:50
250 EUR
30 nov 2017 16:42
100 EUR