KANDELABRAR, ETT PAR, Ryssland, empire, 1800-talets början.

För sex ljus, höjd 89 cm.

Tre ljusarmar med reparation/skador och varierande förgyllning. Ljusarmarna lösa.

7 800
82 212
8 926
Utropspris
10 000 - 15 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
9 dec 2017 22:20
7 800 EUR
7 dec 2017 23:48
6 200 EUR
3 dec 2017 8:54
6 000 EUR
1 dec 2017 21:36
5 000 EUR
1 dec 2017 14:18
4 100 EUR
30 nov 2017 23:38
2 000 EUR
30 nov 2017 13:54
1 000 EUR