RYSK SKÅL MED FOT, silver och slipat glas, Gratchev St:Petersburg, 1896.

Skålen 29x21 cm. Höjd 23,5 cm.

Skålen med kant nagg.

Svenska import stämplar

Klubbat pris
800
9 064
835
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (10 bud)
9
11 dec 2017 19:19
800 EUR
11 dec 2017 19:16
780 EUR
8
10 dec 2017 16:31
760 EUR
4 dec 2017 18:12
740 EUR
2 dec 2017 20:31
560 EUR
1 dec 2017 10:51
540 EUR
1 dec 2017 9:23
400 EUR
1 dec 2017 6:08
120 EUR
30 nov 2017 16:54
110 EUR
30 nov 2017 16:27
100 EUR