Julius von Klever

(Ryssland, 1850-1924)
Julius von Klever
(Ryssland, 1850-1924)

JULIUS VON KLEVER, Skogslandskap.

signerad och daterad 1901 olja på duk 97x62 cm.

Uppfodrad duk.

Ю. Клевер. Среди сосен, 1901

20 000
229 400
20 931
Utropspris
30 000 - 40 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
12 dec 2017 18:24
20 000 EUR
10 dec 2017 9:35
15 000 EUR
30 nov 2017 17:10
7 000 EUR
30 nov 2017 15:14
30 EUR